20 lat doświadczenia w branży

Z branżą budowlaną jesteśmy związani prawie 20 lat. Pozwala nam to na profesjonalne i kompleksowe oparte na dużym doświadczeniu realizowanie usług z zakresu  projektowania i montażu sufitów napinanych.

20 lat doświadczenia w branży

Z branżą budowlaną jesteśmy związani prawie 20 lat. Pozwala nam to na profesjonalne i kompleksowe oparte na dużym doświadczeniu realizowanie usług z zakresu  projektowania i montażu sufitów napinanych.

budowlanej 2020 logo 400(1)

Jedynym naszym szefem jest Klient

Liczy się dla nas uzyskanie zachwycającego  efektu na każdym etapie współpracy. Nasza oferta sufitów napinanych skierowana jest do klientów zwracających uwagę na nowoczesny design oraz przywiązujących wagę do aranżacji wnętrz.

Obszar działania Sufitowych Rewolucji  to: Częstochowa i powiat częstochowski, Warszawa, Kłobuck i powiat kłobucki, Lubliniec i powiat lubliniecki, Myszków i powiat myszkowski, Będzin i powiat będziński, Tarnowskie Góry i powiat tarnogórski, Radomsko i powiat radomszczański oraz cała Polska przy większych zleceniach.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Wysoka jakość usług

Serwis 

Wolne terminy na już

Dostosowanie do Klienta

Showroom na miejscu

Dowiedz się więcej, jak wygląda współpraca z nami

Gdzie prezentujemy technologię sufitów napinanych?

Nasz Showroom mieści się w Częstochowie. Otwarty jest wyłącznie dla naszych Klientów i współpracujących z nami projektantów.

Gdzie się zaopatrujemy?

Jesteśmy dystrybutorem polskiego producenta sufitów napinanych. Posiadamy certyfikat autoryzowanych montażystów.

Czy projektujemy na zamówienie?

​TAK. Jeżeli trudno się Państwu zdecydować i nie mają Państwo własnego pomysłu na sufit służymy pomocą w doborze materiałów oraz oferujemy wizualizację naszych propozycji.

W czym doradzamy Klientom?

Zaczynaliśmy prawie 20 lat temu od podstawowych prac remontowych i budowlanych. Zdobyta w ten sposób wiedza i umiejętności pozwalają nam fachowo doradzać na każdym etapie wykańczania wnętrz.

Jak szybko działamy?

Po kontakcie do nas umawiamy się na pomiar i wycenę w dogodnym dla Państwa terminie (nawet w godzinach wieczornych). Po zaakceptowaniu zlecenia już 2 dni później możemy montować sufit. Będzie on gotowy jeszcze tego samego dnia.

Jak wyceniamy wykonanie sufitu i czy wystawiamy fakturę VAT?

​​Ceny mamy zdecydowanie konkurencyjne. Zawsze przed rozpoczęciem prac wykonujemy kosztorys, którego do końca przestrzegamy, a stałym Klientom gwarantujemy wiele profitów. Wystawiamy faktury VAT.

Może zainteresuje Cię

Najczęściej zadawane pytania

Sufity napinane